MasterChef: Kje je sodnik Luka Jezeršek?

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 21.11.2018 22:34:23

Riko Ribnica - Jeruzalem Ormož 26:26 (13:11)

Rokometaši Rika Ribnice in ormoškega Jeruzalema so se v 11. krogu lige NLB razšli z neodločenim izidom 26:26 (13:11).

* ŠC Ribnica, sodnika: Ocvirk in Štrigl (oba Velenje).
* Riko Ribnica: Bojić, Klarič, Strmljan 6, Horvat, Vujačić 6 (1), Žagar 2, Knavs 1, Pahulje, Lešek, B. Nosan 2, Kovačič 3, Pucelj 4, Tomšič 1, M. Nosan, Setnikar 1, Gornik.
* Jeruzalem Ormož: M. Šulek, Balent, Bogadi 1, Šoštarič, Čudič 5 (2), Žuran 4, Horvat, Škrinjar, T. Šulek, Kocbek 2 (1), Sovič, Kosi 2, Ozmec 6, Mesarić 1, Vujović 5, Ciglar.
* Sedemmetrovke: Riko Ribnica 3 (1), Jeruzalem Ormož 5 (3).
* Izključitve: Riko Ribnica 8, Jeruzalem Ormož 2 minuti.

Rokometaši iz dežele suhe robe so načrtovali dve, na koncu pa osvojili le točko proti Ormožanom. Ribničani so po tretjem neodločenem izidu in devetih zmagah po enajstih odigranih tekmah na drugem mestu. Za vodilnim Celjani zaostajajo za točko, medtem ko so Prleki še vedno v spodnjem delu razpredelnice.

Večji del prvega polčasa je minilo v izenačeni predstavi. Sprva je resda malce bolje kazalo "vinarjem", ki so v 17. minuti povedli za tri gole (8:5), a so jih gostitelji šest minut kasneje ujeli in izenačili na 9:9, v končnici prve polovice tekme pa so si dvakrat priigrali dva gola prednosti (11:9 in 13:11).

V drugi polovici dvoboja se slika na igrišču ni spremenila, varovanci Siniše Markote na domači ter Saša Prapotnika na gostujoči strani so igrali na vso moč in si silno želeli zmage, v izenačenem dvoboju pa so odločale malenkosti. V napeti končnici se je najprej zmaga nasmihala gostom, ki so po golu Bojana Čudiča povedli s 26:25, izenačujoči gol pa je v izdihljajih tekme dosegel domači krilni igralec Jan Pucelj.

V domači ekipi sta bila najbolj učinkovita Tilen Strmljan in Risto Vujačić, ki sta dosegla po šest golov, v gostujoči pa Dominik Ozmec s šestimi ter Čudič s petimi zadetki.

Ormoška ekipa bo v prihodnjem krogu v petek, 30. novembra, gostovala v Velenju, ribniška pa bo dan kasneje gostila Krko.

Značke: rokomet, dp