parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 21.02.2018 21:56:56

Herz Šmartno - Koper 2013 33:32 (15:17)

Rokometaši Herza Šmartno so v 17. krogu lige NLB premagali Koper 2013 33:32 (15:17).

* Dvorana Pungrt, sodnika: Kavalar (Celje) in Nahtigal (Ljubljana).
* Herz Šmartno: M. Sadar, Strmljan 10, Ribarič, Kunst 6, Cirar 2, Justin, Bahovec, Žižek, Muratović, A. Sadar 3, Bučar, Avsec, Jerina, Močnik 4 (3), Dobovičnik 8, Ostrež.
* Koper 2013: Vončina, Dolenc, Krečič 5, Matijaševič 2, Postogna, Moljk, Zugan 1, Rapotec, Smolnik 6 (2), Sokolič 3, Guček 5, Sever 2, Planinc 1, Bratkovič 7.
* Sedemmetrovke: Herz Šmartno 3 (3), Koper 2013 3 (2).
* Izključitve: Herz Šmartno 8, Koper 2013 4 minute.

Rokometaši iz Šmartnega pri Litiji so pripravili presenečenje. Zadnjeuvrščena ekipa je odvzela skalp tretjeuvrščeni vrsti iz Kopra, ki jo vodi slovenski selektor Veselin Vujović, in prišla do svoje tretje zmage v prvenstvu.

Potem ko je bil prvi polčas bolj ali manj v domeni Primorcev, ki so vodili tudi že za pet golov (11:6), pa se domačini niso vdali. V nadaljevanju so držali korak s tekmeci, v 46. minuti pa izid spet izenačili. Povedli so v 52. minuti z 28:27, v izenačeni končnici, ko sta bili ekipi poravnani, pa je odločilni zadetek v 60. minuti dosegel Tilen Strmljan.

Pri domači ekipi je z desetimi zadetki izstopal prav Strmljan, pri gostih pa s sedmimi Adam Bratkovič.

Herz Šmartno bo v 18. krogu 2. marca gostoval v Trebnjem, Koper pa bo 28. februarja gostil Krko.

Značke: rokomet, dp