Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

1 30.09.2017 21:22:01

Vujovićevi fantje prigrizli do druge zmage

Martin Metelko
Rokometaši Kopra 2013 so v tekmi 4. kroga lige NLB premagali Urbanscape Loko z 32:29 (14:13).

* Dvorana Bonifika, sodnika: Crnojevićeva in Kostecki-Radićeva (obe Hrvaška).
* Koper 2013: Vončina, Dolenc, Grzentič 7, Vlah 1, Krečič 6, Matijaševič 3, Kocjančič, Vran, Moljk 1, Zugan, Rapotec, Sokolič 2, Guček 1, Marić 3, Planinc 4 (2), Bratkovič 4 (2).
* Urbanscape Loka: Šešić, Vrbinc 1, Rakovec, Šibanc 8 (6), Gartner 7, Dolenc, Kavčič 4, Jesenko, U. Pipp, Juričan, Bradeško 6, Jeseničnik, M. Pipp 1, Bergant, Jesenko 2, Plestenjak.
* Sedemmetrovke: Koper 2013 7 (4), Urbanscape Loka 7 (6).
* Izključitve: Koper 2013 14, Urbanscape Loka 6 minut.
* Rdeč karton: /.

Koprski rokometaši so v derbiju četrtega kroga proti Urbanscape Loki zabeležili nov par točk in ob današnjem spodrsljaju Maribora ter petkovem porazu Jeruzalem Ormoža prevzeli vrh prvenstvene lestvice.

Primorci so se za zmago morali pošteno potruditi, zmago pa so si priigrali v zaključku tekme. Še v 54. minuti je bil izid izenačen na 27:27. Adam Bratkovič je domače vrnil v vodstvo, Tilen Sokolič je zadel za +2. Alen Bradeško je v 58. minuti zadel za 30:29, nakar je Sokolič vrnil z novim zadetkom. Gosti so imeli še en napad, ki so ga zapravili, Koper pa je v zadnjih sekundah prišel še do sedemmetrovke, ki jo je unovčil Bratkovič.

Koper bo v naslednjem krogu gostoval pri Jeruzalemu Ormožu, Urbanscape Loka bo gostila Riko Ribnico. Obe tekmi bosta čez teden dni.

Značke: rokomet, dp