Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 15.09.2017 21:18:37

Trimo Trebnje - LL Grosist Slovan 37:30 (19:18)

Rokometaši trebanjskega Trima so v 2. krogu lige NLB premagali LL Grosist Slovan s 37:30 (19:18).

* Dvorana, gledalcev 250, sodnika: Košir (Kranj) in Štrigl (Velenje).
* Trimo: Cvetko 6, Djurdjević 1, Florjančič 4, Horžen 4, Skol 1, Mat. Kotar 7 (3), Sikošek Pelko 2, Mi. Kotar, Mar. Kotar, Sašek 2, Mlakar, Brana, Rozman 5, Ratajec, Grandovec 5, Urbič.
* LL Grosist Slovan: Prevolnik 3, Serdinšek-Ekart, Marinček 2, Bogdanič-Jenko 6 (1), Marušič 4, Nunčič, Marojevič 1 (1), Podpečan, Krivic, Fidel 1, Cigale, Kaučič 1, Novak 5, Sankovič 6, Atanasov 1.
* Sedemmetrovke: Trimo Trebnje 4 (3), LL Grosist Slovan 3 (2).
* Izključitve: Trimo Trebnje 6, LL Grosist Slovan 2 minuti.

Trebanjci so proti Slovanu prišli do pričakovane zmage. Ekipa, ki načrtuje boj za skupino za prvaka, pa je odpor Slovana, katerega glavni cilj je obstanek v ligi, strla sredi drugega polčasa.

V prvem polčasu sta bili ekipi precej izenačeni, v različnih obdobjih so oboji prišli do manjše prednosti. Domači so največ vodili za dva zadetka, gosti pa so večkrat pobegnili na tri gole razlike. Toda Dolenjci so se vedno vrnili in na glavni odmor šli s prednostjo zadetka.

To so oplemenitili že v uvodnih desetih minutah nadaljevanja, s tremi zaporednimi goli Tevža Grandovca so pobegnili na 25:22. Minuta odmora Bojana Čotarja ni pomagala, saj so Trebanjci takoj zatem prišli že na 28:22. Tekma je bila tako odločena, največjo prednost pa so imeli gostitelji pri 35:26 oziroma 36:27.

Pri domačih je bil s sedmimi goli najboljši Matic Kotar, enega manj je dosegel Tobias Cvetko, pri gostih pa sta po šestkrat zadela Tim Bogdanič-Jenko in Robert Sankovič.

Trebanjci bodo v 3. krogu prihodnjo soboto gostovali v Ormožu, Slovan pa bo dan prej gostil Koprčane.

Značke: rokomet, dp