Mobilna verzija
ru
ru

Koprčani uspešni v Trebnjem

Nikola Miljković

Nekaj manj kot dvomesečni premor zavoljo svetovnega prvenstva v Franciji očitno ni bistveno spremenil razmerja moči na domači sceni

Na osrednji tekmi 17. kroga v NLB ligi je Krka na kolena položila mariborski Branik. Novomeška ekipa je z enajsto zmago v sezoni zadržala tretje mesto, medtem ko mariborska zasedba ostaja na sredini prvenstvene lestvice.

Eden od posladkov kroga je bil na Dolenjskem, po izenačenem in negotovem boju med Trebanjci in Koprčani pa sta točki romali na Primorsko.


Trimo Trebnje - Koper 2013 23:25 (13:11)
* Trebnje - Dvorana OŠ, gledalcev 250, sodnika: Backovič (Ljubljana) in Smolko (Sv. Jurij pri Ščavnici).
* Trimo Trebnje: Brana, Urbič, Cvetko, Djurdjević 6, Florjančič, Grojzdek, Murčehajić, Kotar 6 (3), Sikošek Pelko, Udovič 7 (1), Sašek, Željko, Mlakar, T. Grandovec 4, Mikec.
* Koper 2013: Vončina, Vran, Grzentič 2, Vlah 1, Krečič, Matjaševič 1, Gašperšič 2, Moljk 1, Gorela, Zugan, Rapotec 4, Smolnik 6 (1), Sokolič 6, Planinc, Bratkovič 2.
* Sedemmetrovke: Trimo Trebnje 9 (4), Koper 2013 3 (1).
* Izključitve: Trimo Trebnje 2, Koper 2013 8 minut.
* Rdeči karton: /.

Krka - Maribor Branik 35:32 (20:14)
* Novo mesto - Dvorana Marof, gledalcev 200, sodnika: Vidic (Ljubljana) in Kavalar (Celje).
* Krka: Brajer, Nunčič, Tomić, L. Rašo 11, Jurečič 6 (1), Lavrič, Didovič 3, Okleščen 3, Pršina 2, Irman 4 (1), Jakše 2, Udovič, D. Rašo, Bezgovšek 3, Adamčič, Klobčar 1.
* Maribor Branik: Pernek, Bogadi, Čančar, Kapular 3, Čudič, Sok 5, Beloševič, Tomič, Hrastnik 7, Leben, Fižuleto 3, Velkavrh, Špende 7 (1), Verdinek 4 (1), Stopar, Štumpfl 2, Ivkovič, Kete 1.
* Sedemmetrovke: Krka 2 (2), Maribor Branik 3 (2).
* Izključitve: Krka 4, Maribor Branik 2 minuti.
* Rdeči karton: /.

Dobova - Drava Ptuj 29:22 (12:11)
* Dobova - Športna dvorana, sodnika: Štrigl (Velenje) in Žibert (Trbovlje).
* Dobova: Miklavčič 6, Zafran 4, L. Humek 4, Rožman, K. Humek, Toporišič, Baznik, Hardović 2, Prezelj, Supančič, Koprivc 3, Kučič 3, Ciglar 1, Smojver 6 (1), Hotko, Blaževič.
* Drava Ptuj: Rosić, Žuran 2, Reisman 1, Bračič 1, Hrupič 4 (1), Šalamun 1, Gregorc 5 (2), Lesjak 3, Jensterle 3, Sabo, Krasnić, Belić 2, Žuran.
* Sedemmetrovke: Dobova 3 (1), Drava Ptuj 5 (3).
* Izključitve: Dobova 4, Drava Ptuj 8 minut.
* Rdeči karton: /.

Urbanscape Loka - Slovenj Gradec 2011 26:23 (16:11)
* Škofja Loka - Dvorana Poden, gledalcev 200, sodnika: Pirc (Krško) in Deržek (Ajdovščina).
* Urbanspace Loka: A. Vrbinc, Panjtar, M. Vrbinc 4, Šibanc 1, Gartner 1, Kavčič 5, Štremfelj 1, Rant, Cingesar 1, Bradeško 3, Damjan 6 (5), Pipp, Jesenko 1, Plestenjak, Maček 1, Jamnik 2 (1).
* Slovenj Gradec 2011: Bojić, Kašnik, Šešel, Šavc 1, Cvetko 6, Bulovič, J. Banfro, Hartman 1, Beđeti, Gorenjak 1, Voršič 5 (3), Šol 4, Krevs, Poklič 2, Yankovsky 2, Drobež 1.
* Sedemmetrovke: Urbanscape Loka 8 (6), Slovenj Gradec 2011 3 (3).
* Izključitve: Urbanscape Loka 4, Slovenj Gradec 2011 8 minut.
* Rdeči karton: /.

Istrabenz plini Izola - Dol TKI Hrastnik 20:25 (11:11)
* Izola - Športna dvorana, gledalcev 200, sodnika: Lah in Sok (oba Ormož).
* Istrabenz plini Izola: Gregorič, Jurič 6 (1), Stopar, Božič 5 (1), Beganovič 1, Zorič-Stepančič, Žgavec 1, Čolić, Logar, Kecman, Vuković 1, Radojević 6, König, Madžarevič.
* Dol TKI Hrastnik: Seme 1 (1), Škorc, Brilej 4, Klepej 8, Ajdari 1, Zore 3, Bauerheim 2, Guček 1, Hribšek, Mikanović, Ramić 1, Ribič, Jakopič 4, Simončič, Sikošek.
* Sedemmetrovke: Istrabenz plini Izola 3 (2), Dol TKI Hrastnik 2 (1).
* Izključitve: Istrabenz plini Izola 6, Dol TKI Hrastnik 8 minut.
* Rdeči karton: /.

Izidi, 17. krog:
- sreda, 1. februar:
Krka - Maribor Branik                    35:32 (20:14)
Trimo Trebnje - Koper 2013               23:25 (13:11)
Riko Ribnica - Jeruzalem Ormož           32:28 (12:12)
Dobova - Drava Ptuj                      29:22 (12:11)
Istrabenz plini Izola - Dol TKI Hrastnik 20:25 (11:11)
Urbanscape Loka - Slovenj Gradec 2011    26:23 (16:11)

- lestvica: 1. Riko Ribnica 17 15 2 0 530:434 32 2. Koper 2013 17 13 2 2 497:423 28 3. Krka 17 11 1 5 469:423 23 4. Urbanscape Loka 17 9 4 4 463:415 22 5. Dobova 17 9 1 7 442:415 19 6. Jeruzalem Ormož 17 9 1 7 459:453 19 7. Maribor Branik 17 8 1 8 479:458 17 8. Trimo Trebnje 17 6 3 8 457:448 15 9. Dol TKI Hrastnik 17 6 1 10 425:476 13 10. Slovenj Gradec 2011 17 3 3 11 428:470 9 11. Drava Ptuj 17 3 1 13 431:515 7 12. Istrabenz Plini Izola 17 0 0 17 338:488 0

Značke: rokomet , prva-liga , koper , trebnje

;