Mobilna verzija
ru
ru

1. DRL: Dolani odščipnili točko Krki

Nikola Miljković

Odigran je bil 14. krog 1. slovenske rokometne lige.

Drava Ptuj - Maribor Branik 24:30 (11:17)
* Ptuj - Dvorana Ljudski vrt, sodnika: Teršek (Hrastnik) in Žibret (Trbovlje).
* Drava Ptuj: Herman, Janžekovič, Žuran 1, Jerenc, Jeftić 2, Bračič 1, Maroh 2, Lesjak 1, Belec, Hrupić 6, Šalamun 2, Gregorc 1 (1), Reisman, Jensterle 8 (2), Belič, Prvonožac.
* Maribor Branik: Pernek, Kapular 5, Bogadi 3, Čančar, Čudič, Sok 5, Beloševič, Tomič, Hrastnik, Leben, Velkavrh 2, Špende 3, Verdinek 5 (1), Stopar 1, Štumpfl 2, Ivkovič 1, Kete 3.
* Sedemmetrovke: Drava Ptuj 7 (3), Maribor Branik 3 (1).
* Izključitve: Drava Ptuj 10, Maribor Branik 12 minut.
* Rdeči karton: /.

Koper 2013 - Slovenj Gradec 2011 29:23 (14:12)
* Koper - Dvorana Bonifika, sodnika: Vidic (Ljubljana) in Majer (Trebnje).
* Koper 2013: Dolenc, Vončina, Vran, Grzentič 1, Vlah 1, Krečič 2, Matijašević 3, Gašperšič 1, Moljk 1, Zugan 3, Rapotec 6, Smolnik 3 (1), Sokolič 3, Planinc 1, Bratkovič 4 (3).
* Slovenj Gradec 2011: Bojić, Kašnik, Šavc, Cvetko 4, Bulovič, Hartman, Beđeti, Gorenjak, Voršič 1, Šol 8, Krevs, Poklič 3 (1), Yankovsky, Drobež 1, Celminš 6.
* Sedemmetrovke: Koper 2013 5 (4), Slovenj Gradec 2011 3 (1).
* Izključitve: Koper 2013 12, Slovenj Gradec 2011 8 minut.
* Rdeči karton: /.

Jeruzalem Ormož - Krka 30:26 (15:14)
* Ormož - Dvorana na Hardeku, sodnika: Marko in Matjaž Pirc (oba Kozina).
* Jeruzalem Ormož: Balent, Šutalo, Kavčič 2, Petrovič, Ocvirk, Zidarič, Čudič 7, Ciglar, Grabovac, Žuran 7, Kocbek 3, Balent, Kosi 4, Ozmec 2, Mesarič 2, Hebar, Cirar 3.
* Krka: Brajer, Nunčič, Tomić, L. Rašo 2, Jurečič 4, Lavrič 3, Didovič 5, Okleščen 3, Pršina, Irman 5, Jakše 3, Udovič, D. Rašo, Bezgovšek, Adamčič, Klobčar 1.
* Sedemmetrovke: Jeruzalem Ormož 5 (5), Krka 5 (4).
* Izključitve: Jeruzalem Ormož 24, Krka 16 minut.
* Rdeči karton: Kavčič (44.).

Dol TKI Hrastnik - Urbanscape Loka 27:27 (10:16)
* Hrastnik - Športna dvorana, sodnika: Leskovec (Celje) in Žitnik (Trebnje).
* Dol TKI Hrastnik: Seme, Škorc, Brilej 4 (1), Klepej 1, Ajdari 6 (4), Zore 2, Bauerheim 3, Guček 5, Hribšek, Mikanović 1, Ramić, Ribič, Jakopič 2, Simončič 3, Sikošek.
* Urbanspace Loka: A. Vrbinc, Panjtar, M. Vrbinc 1, Šibanc 3, Kavčič 4, Štremfelj, Rant, Cingesar 3, Bradeško 4, Damjan 3 (3), Pipp, Jesenko 1, Plestenjak, Maček, Jamnik 8 (1).
* Sedemmetrovke: Dol TKI Hrastnik 5 (5), Urbanscape Loka 7 (4).
* Izključitve: Dol TKI Hrastnik 10, Urbanscape Loka 2 minuti.
* Rdeči karton: /.

Riko Ribnica - Istrabenz Plini Izola 34:25 (14:10)
* Ribnica - Športni center, sodnika: Kržan in Teršek (Hrastnik).
* Riko Ribnica: Klarič, Perovšek, Leban, Fink 2, Grebenc 6, Knavs 1, Henigman 6, Skušek, Pucelj 2, Pahulje 4, Nosan, Kovačič 4, Erak 2, Kljun 4, Kulenović 2, Košmrlj 1.
* Istrabenz Plini Izola: Gregorič, Jurič 6 (4), Stopar 4, Božič 2, Beganović 3, Žgavec 1, Zorič-Stepančič, Čolić, Logar, Kecman, Vuković 4, Poberaj 1, Radojević 4, König, Madžarevič.
* Sedemmetrovke: Riko Ribnica 1 (0), Istrabenz Plini Izola 5 (4).
* Izključitve: Riko Ribnica 8, Istrabenz Plini Izola 0 minut.
* Rdeči karton: /.

Dobova - Trimo Trebnje 30:30 (15:15)
* Dobova - Športna dvorana, sodnika: Deržek (Ajdovščina) in Čretnik (Celje).
* Dobova: Miklavčič 2 (1), Zafran 2, Rožman , K. Humek, L. Humek, Seferovič 8, Toporišič, Hardovič 1, Prezelj, Supančič, Koprivc 3, Kučič, Ciglar, Smojver, Hotko 14, Blaževič.
* Trimo Trebnje: Cvetko 2, Djurdjevič 2, Florjančič 3, Grojzdek, Murčehajič 1 (1), Udovič 2, Grandovec 3, Vencelj, Kotar 9 (2), Sikošek Pelko, Sašek 7, Mlakar 1, Horžen, Mikec, Brana, Urbič.
* Sedemmetrovke: Dobova 2 (1), Trimo Trebnje 4 (3).
* Izključitve: Dobova 16, Trimo Trebnje 18 minut.
* Rdeči karton: /.

Izidi, 14. krog:
- sobota, 3. december:
Jeruzalem Ormož - Krka               30:26 (15:14)
Dobova - Trimo Trebnje               30:30 (15:15)
Riko Ribnica - Istrabenz Plini Izola 34:25 (14:10)
Drava Ptuj - Maribor Branik          24:30 (11:17)
Koper 2013 - Slovenj Gradec 2011     29:23 (14:12)
Dol TKI Hrastnik - Urbanscape Loka   27:27 (10:16)

- lestvica:
 1. Riko Ribnica          14  12  2  0  432:354  26
 2. Koper 2013            14  11  2  1  421:352  24
 3. Krka                  14   9  1  4  382:344  19
 4. Urbanscape Loka       14   7  4  3  391:338  18
 5. Jeruzalem Ormož       14   8  1  5  373:368  17
 6. Dobova                14   7  1  6  368:355  15
 7. Maribor Branik        14   6  1  7  386:373  13
 8. Trimo Trebnje         14   5  3  6  382:378  13
 9. Dol TKI Hrastnik      14   4  1  9  356:373   9
10. Slovenj Gradec 2011   14   2  3  9  352:391   7
11. Drava Ptuj            14   3  1 10  355:417   7
12. Istrabenz Plini Izola 14   0  0 14  279:406   0

Značke: rokomet , prva-liga

;