Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

ru
ru
1 19.06.2023 12:19:55

Tragedija v finalu lige prvakov: Znan je vzrok za daljšo prekinitev tekme, Kielce zavite v črno!

V finalu lige prvakov je prišlo do tragedije na tribuni.

Nemški Magdeburg je v Kölnu v finalu lige prvakov po podaljšku premagal poljske Kielce s 30:29, med tekmo pa je prišlo tudi do tragičnega prizora, ki je v drugem polčasu poskrbel za več kot 10 minutno prekinitev.

Na novinarski tribuni je enemu od predstavnikov sedme sile postalo slabo, nato se je zgrudil na tla. K njemu je hitro priskočila na pomoč zdravniška služba in ga oživljala, a kljub takojšnji reakciji neuspešno.

Kasneje je postalo jasno, da je umrl priljubljeni poljski športni novinar Pawel Kotwica, od njega pa so se s srce parajočim sporočilom poslovili tudi iz poljskega predstavnika v finalu lige prvakov. "Pawel, vrnili se bomo in zmagali, ampak nihče nam ne more vrniti tebe. Sožalje družini. Danes ni nič bolj pomembno," so zapisali na facebook strani od Kielc.