Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 21.11.2017 21:34:36

Vojvodina - Celje Pivovarna Laško 26:31 (10:15)

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 8. krogu lige Seha v gosteh premagali Vojvodino z 31:26 (15:10).

* Dvorana SPC Vojvodina, gledalcev 87, sodnika: Canda in Brunovsky (oba Slovaška).
* Vojvodina: Jandrić, Milić 1, Čagalj, Ostojić, Jelić, Nadoveza 1, Jovanović 2, Vučković 4, Ratković, Trifković 5, Stanković 3, Nikolić, Bojanić 4, Grozdanić 6 (2), Radović, Jeremić.
* Celje Pivovarna Laško: Panjtar, Dobaj, Vujović 5 (1), Jurečič 4 (1), Razgor 6, Suholežnik 1, Marguč 1, Grošelj 3, Kodrin 5, Makuc 1, Anić, Dujšebajev 2, Mačkovšek 1, Bećiri 2.
* Sedemmetrovke: Vojvodina 2 (2), Celje Pivovarna Laško 2 (2).
* Izključitve: Vojvodina 8, Celje Pivovarna Laško 2 minuti.
* Rdeči karton: Čagalj (60.).

Celjani so slabih 48 ur po tekmi lige prvakov s Kielom gostovali v Novem Sadu pri zadnjeuvrščeni Vojvodini. Tej so zadali še sedmi poraz, tako da domači ostajajo na dnu lestvice, medtem ko so Celjani prišli do četrte zmage, s katero so utrdili svoj položaj v sredini lestvice.

Celjani so tekmo odigrali s 14 igralci, saj so doma ostali poškodovani Luka Mitrović, Žiga Mlakar, Urban Lesjak in Jaka Malus, na igrišče pa se je vrnil Borut Mačkovšek, ki je igral bolj ali manj le v obrambi.

To se je nekoliko poznalo v igri gostov, ki so sicer hitro povedli z 10:5, zatem pa naredili nekaj napak, kar je domače obdržalo v igri. Toda do polčasa so Celjani spet povedli za pet zadetkov.

V drugem polčasu so celjski igralci ves čas nadzirali potek srečanja, čeprav igra ni bila na želeni ravni, pa so brez težav pripeljali tekmo do zanje srečnega konca.

Pri domačih je bil s šestimi zadetki najboljši Miloš Grozdanić, pri gostih pa jih je prav toliko dosegel David Razgor.

V 9. krogu bodo Celjani 6. decembra gostili Metalurg.

Značke: rokomet, sta