peter prevc Ekipa24.si

Največji hit! Pojavil se je posnetek enega od ...

0 07.11.2017 19:41:39

Zgolj remi. RAZOČARANJE v Zlatorogu!

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so se v 7. krogu lige Seha pomerili z ekipo Nexe Našice in se razšli z neodločenim izidom.

Celje Pivovarna Laško - Nexe Našice 27:27 (12:12)

Celje - Dvorana Zlatorog. 350 gledalcev. Sodnika: Mošorinski in Pandžić (oba Srbija).
Celje Pivovarna Laško: Lesjak, Vujović 3, Jurečič 2, Malus 2, Razgor 4, Suholežnik 1, Marguč 7 (4), Grošelj, Panjtar 1, Žabič, Kodrin 2, Makuc, Anič, Dobaj, Bećiri 5.
Nexe Našice: Šipić 3, Koncul 1, Eter, Mrdenović, Barišić Jaman 7, Mičević, Sršen 4, Buvinić 5 (2), Poljak, Greganić, Jelinić 2, Rotim, Lavrič 2, Tomić 3, Vulić, Pilipović.
Sedemmetrovke: Celje Pivovarna Laško 4 (4), Nexe Našice 3 (2).
Izključitve: Celje Pivovarna Laško 8, Nexe Našice 10 minut.
Rdeč karton: /.

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v svoji dvorani pozdravili ekipo Našic in kljub boljšemu dosedanjemu izkupičku v tej ligi uspeli iztržiti zgolj remi. Čeprav so večji del prvega polčasa vodili, so v drugem delu lovili zaostanek in na koncu sta si ekipi razdelili točke. Obe ekipi se sicer v tem obdobju srečujeta s težavami, saj imata poškodovane igralce.

Celjani so dvoboj proti hrvaškemu podprvaku iz Našic dobro odprli, hitro pobegnili na plus 3 (7:4 in 9:6), a so gostom, ki so imeli pred to tekmo dve zmagi manj, dovolili priključek ob koncu prvega polčasa.

Na odmor sta tako ekipi odšli s poravnanim izidom, takšen pa je bil tudi začetek drugega polčasa, ko sta bili ekipi poravnani na 13., 14., 15., 16. in 17. točki, potem pa so domači preko Kristiana Bećirija pobegnili za dva gola.

Po izidu 20:20 so gostje na tekmi prvič povedli in pobegnili na 22:20. V tem trenutku so Celjani pričeli loviti zaostanek, ga tudi izničili in bili po izidu 23:23 do konca tekme v dramatični končnici enakovredni gostujoči ekipi.

Celjani se bodo v 8. krogu 21. novembra v gosteh merili z Vojvodino, Našice bodo teden dni gostile Vardar.

Značke: rokomet, sta