Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

0 17.03.2019 15:57:33

Nekoč VISOKOLETEČI PRVOLIGAŠ si liže hude rane: Nafta RAZGRAJALA na prekmurskem derbiju

Loris Cipot
V Prekmurju je bil odigran drugoligaški derbi.

Več kot 600 gledalcev se je zbralo v lendavskem Športnem parku, kjer je bil danes odigran prekmurski nogometni derbi. Sicer ne tisti največji, pa vseeno: Nafta je gostila Beltince in slednje povsem razbila. Lendavčani so na igrišču razgrajali, da bi težko, končalo se je kar s 4:0 za Nafto. Četo trenerja Franca Fridla je v 28. minuti iz enajstmetrovke v vodstvo popeljal Jaka Bizjak, deset minut kasneje je na 2:0 povišal Stjepan Oštrek. V drugem polčasu je v polno v 51. minuti meril Dino Cvrtila, dvajset minut kasneje je visoko zmago gostiteljev zapečatil Vedran Vinko.

Nafta ostaja v igri za preboj med elito, saj zaseda četrto mesto, na katerem za vodilno trojico zaostaja za šest točk. Beltinčani, ki so pred desetletji visoko leteli tudi v 1. SNL, so medtem na 11. mestu, pred zadnjeuvrščenim klubom NK Brda ima šest točk prednosti.

Značke: nk-nafta, nk-beltinci