Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

6 16.11.2017 13:37:34

Slovenski REKORDERJI: Zabili so 40 golov, dobili ga še niso!

Nikola Miljković
Na novi poti še niso okusili grenkobe poraza.

Nogometaši Kopra na novi poti v Primorski ligi še naprej ne poznajo poraza. Damir Milinović in njegovi varovanci so na enajstih tekmah desetkrat zmagali in enkrat igrali neodločeno, zadnji konec tedna pa so še nadgradili izjemno razliko v golih. V gosteh so pred 250 gledalci s 3:0 premagali Komen, med strelce so se že v prvem polčasu vpisali Dejan Angov, Stjepan Plezonja in Željko Tomić, vsega skupaj so kozli do zdaj mrežo zatresli 40-krat, hkrati so svojo v vseh 990 minutah ohranili nedotaknjeno, kar je tudi v četrtem kakovostnem razredu tekmovanja prav gotovo spoštovanja vreden podatek.

Koprčani imajo na vrhu lestvice osem točk prednosti pred Plamo Podgrad, v zadnjem jesenskem krogu pa se bo v nedeljo na Bonifiki zgodil derbi vodilnih ekip.

Značke: koper, primorska-liga