49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

4 02.09.2017 11:35:09

Kekovi igralci so se znesli nad Slovenci

Grega Wernig
Varovanci nekdanjega slovenskega selektorja so bili na prijateljski tekmi zelo učinkoviti.

Po stresni končnici prestopnega roka so se Matjaž Kek in njegovi varovanci vrnili običajen delovni ritem, v petkovem večeru so hrvaški prvaki odigrali tudi lažjo prijateljsko preizkušnjo. Na pomožnem igrišču na Rujevici so gostili slovensko zasedbo. Na nasprotni strani so bili nogometaši Brinja Grosuplja, ki tekmujejo v 3. SNL – center, po dveh odigranih preizkušnjah so na sedmem mestu na lestvici.

Gostitelji, za katere Matic Črnic ni igral, so po pričakovanjih visoko zmagali, bilo je 9:0, toda ob tem kljub vsemu velja pristaviti, da so Rečani kar osem golov dosegli v drugem polčasu, mrežo slovenskega tretjeligaša so načeli v 38. minuti.