Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

13 31.07.2017 09:17:37

Dišalo je po dobrih starih časih! Ante Šimundža je že dvignil svojo prvo lovoriko s prekmurskim velikanom

Aleš Cipot/Fotolens
Nogometaši Mure so pred 1800 gledalci odigrali zadnjo tekmo pred začetkom drugoligaškega prvenstva.

V finalu pokala MNZ Murska Sobota so se v Beltincih pomerili z domačim tretjeligašem in si lovoriko zagotovili po boljšem izvajanju najstrožjih kazni, bilo je 6:4. Po 90 minutah se je dvoboj končal z izidom 1:1. Domačini so v 44. minuti povedli z golom Jana Kristla, v šesti minuti nadaljevanja je za izenačenje zadel Žiga Kous.

Nogometaši Mure so bili za razred boljši v streljanju z bele točke, saj so Arpad Vaš, Nik Lorbek, Alen Kozar, Mihael Karas in Amadej Maroša zanesljivo izvedli vseh pet enajstmetrovk. Odločilni trenutek se je zgodil že v drugi seriji, ko je vratar Mure Matej Andrejč prebral namero nasprotnikovega nogometaša Jana Hartmana in poskrbel za odlično obrambo.

Nogometaši Mure ta konec tedna začenjajo svoj pohod proti prvi ligi, na prvi tekmi bodo gostovali pri Fužinarju.

Značke: mura, beltinci, pokal-mnz