Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 23.04.2017 22:03:35

Prvi strelec 2. SNL rešil Triglav

Z dvema zadetkom v zadnjih desetih minutah je prvi strelec 2. slovenske nogometne lige Matej Poplatnik poskrbel, da se je vodilni klub na lestvici Triglav Kranj z gostovanja v Vipolžah vrnil s točko. Poplatnik, ki je po 22. krogu pri 23 zadetkih, je najprej zadel iz enajstmetrovke v 80. minuti, končni rezultat 2:2 pa je postavil v 86. minuti.

Triglav ima pet krogov pred koncem tekmovanja tri točke prednosti pred Roltekom z Doba, ki je v soboto zmagal na Ptuju z 2:1.

KRKA - ANKARAN HRVATINI 0:2 (0:1)
* Novo mesto, gledalcev 80, sodniki: Šmajc, Zupančič in Kalan.
* Strelca: 0:1 Zlatič (16.), 0:2 Pahor (55.).
* Krka: Marjanović, Cerovec, Jurečič (od 74. Soldo), Čeh (od 59. Bedek), Mojstrovič, Trščinar, Dežmar, Slunjski, Puklin, Florjanc (od 82. Kastelic), Potokar.
* Ankaran Hrvatini: Bužan, Lukanc, Mate, Angov, Gajšek (od 85. Komljenović), Vodeb (od 73. Maslić), Štromajer (od 52. Mihailovič), Pahor, Badžim, Zlatič, Gliha.
* Rumeni kartoni: Jurečič, Mojstrovič, Puklin; Lukanc.
* Rdeči karton: Dežmar (48.).

DRAVA PTUJ - ROLTEK DOB 1:2 (0:0)
* Ptuj, gledalcev 150, sodniki: Šorli, Friš in Sužnik.
* Strelca: 0:1 Kidrič (79.), 1:1 Bašić (82.), 1:2 Kidrič (85.).
* Drava: Domjan, Močić, Kukovec (od 62. Bašić), Šalamun, Marcius (od 83. Perger), Šporn, Čeh, Petek, Roškar, Golob (od 46. Leskovar), Križan.
* Roltek Dob: Čretnik, Romih, Kukavica, Račić, Grvala (od 80. Kunstelj), Kokalj (od 90. Šmigoc), Splichal, Kidrič, T. Avbelj (od 59. Čretnik), Nemanič, Mirtič.
* Rumeni kartoni: Golob, Čeh, Roškar, Bašić; Račić, Splichal, Romih.

BRDA - TRIGLAV KRANJ 2:2
* Vipolže, gledalcev 100, sodniki: Matković, Benc in Šumer.
* Strelci: 1:0 Žižmond (14.), 2:0 Ferjančič (37.), 2:1 Poplatnik (80., 11-m), 2:2 Poplatnik (86.).
* Brda: Radikon, Debenjak (od 72. Jogan), Rojc, Kompara, Žižmond, Franciosi (od 86. Kadrija), Rijavec, Ferjančič, Jazbar, Kodermac, Kavčič.

* Triglav Kranj: Džafić, Đurković (od 75. Suljević), Križaj, Robnik, Poplatnik, Udovič (od 56. Česen), Ahačič (od 56. Kuhar), Šmit, Gvardjančič, Bojić, Bukara.
* Rumeni kartoni: Kodermac, Rijavec, Džafić; Bukara, Šmit, Robnik.
* Rdeči karton: Šmit (90.).

ZARICA KRANJ - FARMTECH VERŽEJ 2:0
* Kranj, gledalcev 100, sodniki: Žganec, Gornik in Habibović.
* Strelec: 1:0 Šušnjara (55., 11-m), 2:0 Šušnjara (70.).
* Zarica Kranj: Božič, Mlakar, Rems, Kimovec (od 57. Beganović), Volčič, Smajić, Gajić (od 73. Guberac), Šušnjara (od 86. Istenič), Burkeljca, Poljanec, Ivkič.
* Farmtech Veržej: Andrejč, Polajžer, Vindiš, Dervišević, Karlovčec, Vok, Ciglarič (od 78. Lah), Trstenjak (od 64. Mörec), Cvrtila, Čuk (od 60. Kavaš), Vokić.