Celotnega pakiranja in selitve v oddaji ne vidite

0 05.04.2017 21:59:58

Benko Vršiču vrnil kar s škarjicami in dokončal Olimpijin preobrat (video + foto)

Grega Wernig
Olimpija je v drugem polčasu le prišla do zadetka. Pod njega se je podpisal Leon Benko, ki je kar s škarjicami premagal Matka Obradovića.

Če je bil že prvi zadetek Dareta Vršiča mojstrovina, je bil tudi izenačujoči gol Olimpije v tej kategoriji. Leon Benko se je dobro znašel po visoki podaji v kazenski prostor in celo s škarjicami premagal Matka Obradoviča v vratih Maribora.

Za delirij med sicer maloštevilnimi navijači pa je nato poskrbel še nekaj minut kasneje, ko je ob slabšem posredovanju prej omenjenega vratarja, ki je za to tekmo zamenjal Jasmina Handanovića, žogo strpal v mrežo za zmago zeleno-belih z 2:1.

Olimpija je bila na tekmi boljši nasprotnik, pripravila si je več priložnosti in nastreljala trenutno vodilno moštvo prve lige s 13:4.

olimpija maribor

Seveda gre zgolj za eno tekmo po novi trenerski menjavi, a že zdaj so znaki malce spodbudnejši. Kako ne bi bili, ko pa je zmaga na derbiju, kakršenkoli je že, vredna še toliko več. Mariborčani pa bodo vse sile zdaj usmerili v povratno tekmo in uvrstitev v finale.

Posnetek zadetka Leona Benka za 1:1 si lahko ogledate tudi TUKAJ.

Značke: olimpija, pokal, maribor, benko