Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 27.10.2016 11:28:00

Kostanjškov projektil za Krkino vstajenje (video)

Nikola Miljković
Nogometaši Krke so si presenetljivo priigrali vozovnico za polfinale pokalnega tekmovanja.

V četrtfinalu so se pomerili z Rudarjem in že na prvi tekmi v Velenju slavili z 2:0. Kljub temu je bil prvoligaš še vedno favorit za napredovanje, kar je včeraj na povratni tekmi v Novem mestu v prve pol ure tudi pokazal.

Knapi so rabili samo 27 minut, da so izničili drugoligaševo prednost in ko so mnogi že mislili, da bodo v nadaljevanju tekme dokončali delo, je sledilo vstajenje farmacevtov.

Ti so v zadnjih sekundah prvega polčasa z izjemnim zadetkom Miha Kostanjška, ki je silovito in natančno meril s skoraj tridesetih metrov (akcija se začne pri 1:30 minute), izid najprej znižali. Nato pa je isti igralec na začetku drugega polčasa zadel še za 2:2.

To je bil tudi končni rezultat včerajšnjega dvoboja in Krka se je s skupnim rezultatom 4:2 v polfinalu pridružila Mariboru, Olimpiji in Domžalam, torej klubom, ki jih najdemo na vrhu prvoligaške lestvice.