Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 08.01.2024 11:27:46

Napovedi iz Kölna se uresničujejo: Nekdanji član Olimpije suspendiran, Nemci pa so ga ...

Napovedi direktorja Kölna se uresničujejo zelo hitro.

Christian Keller je v zadnjih decembrskih dneh zatrdil, da bo nemški klub tudi po razpletu dolgotrajne sodne afere z Olimpijo še kako resno računal na velikega upa slovenskega nogometa. Jaka Čuber Potočnik je zaradi epiloga omenjenega spora trenutno sicer suspendiran, a v Kölnu trenutno prejema izrazito pozitivna sporočila kluba. Potem ko se je že na prvih treningih letošnjega leta pridružil članski ekipi nemškega bundesligaša, je zdaj dočakal tudi neuradni debi v članski konkurenci. Köln je pod taktirko novega trenerja Tima Schultza, ki je še vedno v fazi spoznavanja ekipe, dobil priložnost na pripravljalnem obračunu s tretjeligašem iz Essna. Tekma, ki je bila razdeljena na 30-minutne četrtine, se je končala z izidom 4:4, Čuber Potočnik pa je odigral 13 minut in v tem času nase opozoril z aktivno vlogo pri drugem zadetku Kölna.

Značke: čuber, koln, olimpija