Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

ro
ro
0 27.08.2023 09:26:34

Na Kitajskem sta se udarila Robert Berić in Andrej Kotnik! Od štirih golov sta dosegla tri, slavil je ... (video)

Slovenski obračun v najbolj obljudeni državi na svetu.

V 24. krogu kitajskega prvenstva se je zgodil obračun z močnim slovenskim pridihom. Tianjin Jinmen Tiger je pred 28.550 gledalci gostil Meizhou Hakko in zmagal s 3:1 (2:0), dvojec s sončne strani Alp je bil v glavni vlogi. Blestel je Robert Berić, ki je dosegel dva gola za domačo zasedbo. Prvega v končnici prvega polčasa, ko je povišal prednost svoje ekipe na 2:0, na začetku nadaljevanja pa je z mojstrovino nase opozoril tudi Andrej Kotnik in goste vrnil v tekmo. Ampak izenačiti jim ni uspelo, za kar je v 84. minuti poskrbel izkušeni krški napadalec in po podaji svojega vratarja po soočenju z nasprotnim čuvajem mreže postavil končni izid. Veselil se je sedmega zadetka, 28-letni Primorec se je na peti tekmi že tretjič vpisal med strelce.

Tianjin Jinmen Tiger je na lestvici na osmem mestu, Meizhou Hakka je 12.