Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

1 13.02.2023 09:49:59

Velemojstrovina Jana Oblaka, o kateri govori cel svet! Noro, kako je Škofjeločan rešil žogo z golove črte! (video)

Nora obramba Jana Oblaka.

Atletico Madrid pa je kljub igralcu manj v zaključku tekme v Vigu ugnal Celto (1:0). Junak je bil Jan Oblak, ki je v drugem polčas nekajkrat rešil Atletico in so ga na koncu razglasili za igralca srečanja.

Atletico Madrid se je z enajsto zmago utrdil na četrtem mestu, ki še vodi v ligo prvakov v naslednji sezoni. Pred tretjeuvrščenim Real Sociedadom, ki bo v ponedeljek gostoval pri Espanolu, ima točko zaostanka, Betis na petem mestu pa za njim zaostaja štiri točke.

Stefan Savić je v 71. minuti dobil rdeč karton, Jan Oblak pa se je izkazal najprej v 58. minuti, ko sta se iz oči v oči srečala z Iagom Aspasom. Oblak je najprej zaustavil strel, a se je žoga začela kotaliti proti golu, Škofjeločan pa jo je s panterskim skokom rešil z golove črte. Nato pa še deset minut pred zaključkom tekme ob strelu Reinilda. Po izključitvi Savića je Atletico Madrid rešil prečnik po strelu Aspasa, minuto pred iztekom rednega časa pa je Memphis Depay zadel za zmago.

Značke: jan-oblak, atletico