Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

0 13.09.2022 12:27:40

Maribor z njim zaslužil goro denarja, zdaj je opozoril nase: Prvenec v dresu branilca naslova! (video)

Grega Wernig
Na prvi avgustovski dan so govorice, da bo Nino Žugelj kariero nadaljeval na Norveškem, postale uradno potrjena novica.

Mariborčani so ostali brez 22-letnega krilnega napadalca, ki je v zameno za okrogel milijon evrov postal novi član aktualnega norveškega prvaka Bodø/Glimta in že začel opozarjati nase. Takoj po prihodu je dobival minutažo, v tretjem nastopu pa se je veselil prvenca.

Ta mu sicer ne bo ostal v najlepšem spominu, saj je njegovo moštvo izgubilo s Tromsojem. Žugelj je v igro vstopil v 59. minuti, ko je bil na semaforju izpisan rezultat 3:0 za domačine, v 85. minuti pa je z golom vlil nekaj upanja gostom, ki so kmalu zatem zadeli še enkrat, a več od tega jim ni uspelo. To je bil peti poraz Bodø/Glimta, na lestvici pa ga po 22 krogih najdemo na tretjem mestu, kjer ima trinajst točk manj od vodilnega Moldeja.

Zadetek Žuglja si lahko ogledate v spodnjem posnetku, in sicer od 2:09 naprej.

Značke: žugelj, bodo