Sledi kibernetskega napada na nemško vladajočo ...

Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

1 24.01.2022 10:44:56

Nekdanja VIJOLICA blesti v BELGIJI: Po premoru igra kot prerojen, Brugge igra po njegovih notah! (video)

Dino Hotić je v odlični strelski formi.

Slovenski nogometaš in reprezentant Bosne in Hercegovine Dino Hotić je po zimskem premoru v odlični formi. Pred dobrim tednom je na prvi tekmi spomladanskega dela belgijskega prvenstva svojemu klubu z golom pomagal do zmage nad Eupnom, Cercle Brugge pa je v nedeljo zvečer prišel do novega uspeha. Pred domačimi gledalci je s 3:1 premagal Waregem, prvo ime srečanja pa je bil nekdanji član Maribora.

Hotić je v 6. minuti z najstrožje kazni načel mrežo gostov, ti pred koncem pa je s kota podal za vodstvo z 2:0. Gostje so v 89. minuti z golom poskrbeli za bolj napeto končnico, a je vse dvome o zmagovalcu z zadetkom v izdihljajih tekme razblinil Ahoueke Steeve Kevin Denkey.

Značke: hotić, brugge