Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

vladimir-tintor Njena.si

Zgodil se je preobrat, snema se 4. sezona Botrov

2 29.11.2021 11:55:45

KAJ?! Kako je to možno?! Oblak DOBIL GOL, kot še nikoli prej! Ne boste verjeli, kaj se je zgodilo! (video)

Atletico Madrid zlahka do nove zmage, pozornost svetovne javnosti pa je pritegnil zadetek

Atletico je premagal Cadiz zanesljivo s 4:1. V dvoboju z zasedbo z dna lestvice, Cadiz je na 17. mestu la lige, je imel jasen status favorita. A šele v drugem polčasu so gostje strli odpor borbenih domačih nogometašev. Načel jih je Thomas Lemar v 56. minuti, nato je povišal Antoine Griezmann v 70., za 3:0 je bi uspešen Angel Correa v 76. minuti.

Ko se je že zdelo, da bo imel slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak miren večer in bo tekmo končal brez prejetega gola, pa ga je z nenavadnim strelom s strani presenetil Choco Lozano. Žoga je v visokem poku preletela kazenski prostor in se od vratnice ob presenečenem Oblaku, ki leta ni najbolje ocenil, odbila v mrežo. A znižanje je imelo le lepotni učinek na izid, saj je že v naslednjem napadu za Madridčane zadel še Matheus Cunha in postavil končnih 4:1.

Značke: oblak, atletico