Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

ro
0 22.11.2021 10:36:38

Slovenec v fantastičnem ozračju ZABLESTEL v navezi z NEMŠKIM ZVEZDNIKOM (video)

legia.com
Otrok Mure se je veselil prvega gola v dozdajšnjem delu prvenstva, prispeval je tudi asistenco.

Luka Zahović ni edini slovenski nogometaš, ki se je izkazal v 15. krogu poljskega prvenstva. V dresu Gornika je zablestel tudi Erik Janža, njegova ekipa je na svojem stadionu osvojila pomembne točke z zmago nad Legio s 3:2 (2:0). Bila je srhljivka v fantastičnem ozračju pred 23.103 gledalci, gostitelji so si ves izkupiček zagotovili v šesti minuti sodniškega dodatka, ko je za trenutek odločitve poskrbel Krzysztof Kubica, ki je z glavo zadel po sijajni podaji Erika Janže z leve strani.

Otrok Mure in nekdanji član Domžal ter Maribora pa je v 37. minuti tudi načel gostujočo mrežo, ko se je v kazenskem prostoru odlično odzval po predložku z desne strani in se veselil svojega prvega gola v dozdajšnjem delu prvenstva. Sicer pa je standardni član udarne zasedbe iz Zabrz, do zdaj je zbral 14 nastopov, vedno je bil član začetne enajsterice. Zgolj dve minuti zatem je domače vodstvo povišal nemški zvezdnik Lukas Podolski, ki je ob koncu kariere pri 36 letih uresničil otroške sanje in zaigral v klubu, za katerega je v 10 kilometrov oddaljenih Gliwicah rojeni napadalec navijal od malih nog. V nadaljevanju se je velikan iz Varšave, ki se ubada s hudo krizo, hitro vrnil med žive, med strelce sta se vpisala Mateusz Wieteska in Ernest Muci, pri izidu 2:2 je ostalo vse do 96. minute ...