1 23.10.2021 20:09:18

ZABLESTEL JE! Najboljša poljska tekma LUKE ZAHOVIĆA (video)

Pogon
Nekdanji napadalec Maribora je bil zelo razpoložen.

Nogometaši Pogona iz Szczecina so se v 12. krogu poljskega prvenstva veselili šeste zmage. Pred svojimi navijači so bili s 4:1 (2:1) boljši od Jagiellonie, prvo ime dvoboja pa je bil Luka Zahović, ki je odigral do zdaj najboljšo tekmo v ligi Ekstraklasa. Petindvajsetletni Mariborčan je v 78. minuti postavil končni izid srečanja, kar je bila pika na i odlične predstave, pred tem je bil namreč podajalec pri vseh treh preostalih golih. Imel je dve klasični asistenci, ki sta ju unovčila Kamil Grosicki in Sebastian Kowalczyk, pri prvem golu sredi prvega dela pa je Maciej Żurawski v mrežo potisnil odbitek, potem ko je eden od nasprotnih branilcev blokiral poskus slovenskega reprezentanta.

Luka Zahović je bil na igrišču do 84. minute, zelenico je zapuščal ob ovacijah domačih navijačev. Pogon je na četrtem mestu na lestvici, vodilni Lech iz Poznanja ima pet točk več.