Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

0 01.08.2021 18:19:31

Pa smo ga DOČAKALI: SLOVENSKI HAALAND spet udaril, poglejte si njegov PRVENEC! (video)

Red Bull
Benjamin Šeško spet v polno.

V Avstriji so danes na sporedu tekme drugega kroga tamkajšnje bundeslige, Salzburg pa je po zaslugi slovenskega napadalca Benjamina Šeška, ki ga mnogi zaradi visoke postave in izjemnega občutka za gol primerjajo z norveškim čudežnim dečkom Erlingom Haalandom, v 37. minuti povedel proti Riedu. Do konca so Salzburžani dosegli še šest zadetkov, še enega je v 91. minuti prispeval Slovenec, končni rezultat pa je bil 7:1.

To je bil zanj prvi zadetek v najmočnejši avstrijski ligi, pred tem pa je bil sredi prejšnjega meseca uspešen tudi v avstrijskem pokalu, ko je na tekmi proti avstrijskemu nižjeligašu WSC Welsu dosegel dva od štirih zadetkov.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: šeško, salzburg