Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

KAKŠEN ZAČETEK sezone! Damjan BOHAR v uvodu hrvaške lige STORIL TOLE! (video)

Martin Metelko
Ta konec tedna se je začela tudi nova sezona v hrvaški prvi ligi.

V njej je eden od kandidatov za najvišja mesta spet Osijek, za katerega od lanske sezone igra tudi Damjan Bohar. Že takrat je bil eden od nosilcev igre moštva, ki ga vodi Nenad Bjelica, očitno pa bo tako tudi letos.

Prekmurec je namreč že v prvem krogu zablestel. Osijek je gostil Šibenik in zmagal s 3:0. Rezultat sicer ne kaže najbolj realno, kar se je dogajalo na igrišču, saj so se gostje dobro upirali in imeli tudi nekaj priložnosti. Osijek je povedel sredi drugega polčasa, v zaključku pa je na sceno stopil Bohar.

V 90. minuti je najprej odvzel žogo na sredini igrišča in krenil v napad. Podal je soigralcu in stekel v kazenski prostor, kjer je spet dobil žogo pred golom in mirno zaključil ter premagal vratarja Šibenika. V peti minuti sodnikovega dodatka je bil Bohar uspešen še enkrat, tokrat je zadel iz enajstmetrovke z natančnim udarcem pod prečko.