Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

3 20.02.2021 09:37:19

Zahoviću zagodel - SLOVENEC! Na Poljskem POSEBEN DERBI, bivši član OLIMPIJE pa...

vszi
Na Poljskem sta se pomerila kluba dveh Slovencev.

V poljski ligi sta se pomerila Wisla in Pogon, v Krakovu so se kar malce presenetljive zmage veselili domači nogometaši. Wisla je že res poljski velikan, toda Pogonu gre v tej sezoni odlično od nog. Pred gostovanjem v Krakovu je bil tri mesece brez poraza in tudi prvi na lestvici, zdaj pa je moral priznati premoč klubu, ki je šele na sredini lestvice.

To je bil sicer tudi obračun klubov, ki imata v svojih vrstah Slovenca. Za domače je do 89. minute igral Žan Medved, pri gostih je tekmo začel Luka Zahović, ki ga je trener zamenjal v 75. minuti. Medvedu, nekdanjemu članu Olimpije, se je po tekmi jasno bolj smejalo. Ne samo zaradi zmage nad klubom bivšega golgeterja Maribora, marveč tudi zato, ker se je vpisal v statistiko. Sicer ne med strelce, zato pa med podajalce. Zgodilo se je v sodnikovem dodatku prvega polčasa, ko je po Medvedovi podaji na 2:0 povišal Felicio Brown Forbes, nogometaš iz Kostarike. Medved je tudi sicer postregel z dobro predstavo.