Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 20.01.2021 17:16:30

Boleč UDAREC za ILIČIĆA in Atalanto: Trener pred spektaklom z MILANOM spočil Slovenca, toda ...

Nogometaši Atalante so v zaostali tekmi 10. kroga italijanske lige gostovali v Vidmu pri Udineseju in igrali 1:1.

Videmčani so povedli že po 23 sekundah, ko je mrežo Atalante zatresel Roberto Pereyra, ko je po desni prodrl v kazenski prostor in ugnal Pierluigija Gollinija. To je bil najhitrejši Udinesejev zadetek v ligi po novembru 2014, takrat je Antonio di Natale proti Genoi zadel po 22 sekundah.

Ekipa iz Bergama, pri kateri je Josip Iličić v igro vstopil v 58. minuti, je izenačila v 44. minuti, ko je zadel Luis Muriel in dosegel svoj enajsti gol sezone. V drugem polčasu je terensko prevladovala Atalanta, a kljub nekaterim prvokategornikom, ki so vstopili v drugem delu (Iličić, Duvan Zapata, Robin Gosens, Remo Freuler), ni več našla poti skozi tokrat čvrsto obrambo Udineseja.

Atalanto v soboto čaka obračun z vodilnim Milanom. Ta ima na vrhu lestvice 43 točk, sledijo pa Inter s 40, Napoli (s tekmo manj) in Roma s po 34 točkami ter Atalanta in Juventus, ki ima prav tako tekmo v dobrem, s po 33.

Značke: iličić, atalanta