49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 17.01.2021 20:11:49

Brez golov na obračunu Iličića in Zajca

Obračun Atalante Josipa Iličića in Genoe Mihe Zajca v 18. krogu italijanske nogometne lige se je končal brez golov z 0:0.

Na dvoboju v Bergamu ni bilo golov, domači so enkrat zatresli okvir vrat, sicer prevladovali, a je Genoa dobro nevtralizirala največja orožja domače ekipe. Iličić je pri domačih igral do 88. minute, Zajc pa pri gostih v prvem polčasu.

Že pred tem je Parma Jasmina Kurtića, ta je igral celotno tekmo, gostovala pri Sassuolu in igrala z 1:1. Vse do pete minute sodniškega dodatka je celo kazalo na tretjo zmago Parme v sezoni, saj je do takrat vodila z golom Juraja Kucke iz 37. minute. A v izdihljajih tekme so nato domači prišli do najstrožje kazni, ki jo je uspešno izvedel Filip Đuričić. Parma tako ostaja predzadnja.

Doslej najvišjo zmago kroga je zabeležil Napoli, ki je kar s 6:0 ugnal Fiorentino, potem ko je Lorenzo Insigne zadel dvakrat (skupno ima devet golov), enkrat z bele pike, temu pa je dodal še eno podajo za gol. Napoli je zdaj na lestvici vsaj začasno tretji in je tako pokazal dobro formo pred superpokalom, v katerem se bo v sredo pomeril z Juventusom.

Ta bo v današnji zadnji tekmi v Milanu igral derbi z Interjem Samirja Handanovića.

Že v petek je rimski derbi med Laziem in Romo s 3:0 dobil prvi.

V ponedeljek bo v zadnji tekmi tega kroga vodilni Milan gostoval pri Cagliariju.