Koga briga Barbariga?!

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

1 25.10.2020 08:03:58

UH, LUKA!!! Zahović bi skoraj zadel že v 3. MINUTI!! Sam pred LEGENDO, nato pa ... (video)

vszi
Luka Zahović je odigral svojo drugo tekmo na Poljskem.

Na svoji prvi tekmi na Poljskem je zabeležil podajo za gol za zmago, na drugi tekmi Luke Zahovića v dresu Pogona sta mreži obeh klubov mirovali. Zahović in soigralci so doma pozdravili Legio, ugledno Legio iz Varšave, tekma pa se je končala z 0:0. Marsikaj bi bilo drugače, če bi nekdanji napadalec Maribora že v tretji minuti zadel. Da bi lahko, ni dvoma. Zahović se je namreč po soigralčevi podaji s strani znašel sam pred vratarjem Legie, legendarnim Arturjem Borucem. Podstavil je nogo in ... Zgrešil! Žoga je zletela čez gol aktualnega prvaka Poljske.

Ob tem je seveda treba poudariti, da položaj za strel ni bil ravno optimalen, vseeno pa se je  jasno  Zahović po zapravljenem upravičeno prijel za glavo ...

Značke: luka-zahović, pogon