Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Uf, kakšen DEBI! Damjan BOHAR je na svojem debiju v dresu Osijeka doživel pravo DRAMO, Prekmurec pa ... (video)

Martin Metelko
Damjan Bohar je novi član Osijeka.

Prekmurski vezist Damjan Bohar je pred dnevi potrdil svoj prestop in se iz poljske ekipe Zaglebie preselil v južnim sosedom, oblekel je dres Osijeka, ki ga vodi nekdanji trener Dinama Nenad Bjelica.

Bohar je na svoji prvi tekmi za Osijek v igro vstopil v 69. minuti tekme, pri vodstvu Osijeka 1:0. Toda v 84. minuti je sledil šok za domače, saj je Gorica z igralcem manj poskrbel za izenačenje. V 97. minuti tekme pa je v zadnji akciji tekme Bohar odlično vtekal in močno sprožil na gol, a je Kristijan Kahlina njegov strel odbil, a le do Alena Grgića, ki je poskrbel za zmago Osijeka z 2:1.

Zadnjo akcijo na tekmi si lahko ogledate v spodnjem videoposnetku od 6. minute naprej.

Značke: damjan-bohar, osijek