Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

1 14.07.2020 08:06:51

Ojoj, Handanović, kaj si storil?! Izjemni Slovenec najprej z ogromno napako, a na koncu se mu je zelo smejalo! (video)

Nogometaši milanskega Interja, ki jih kot kapetan vodi Slovenec Samir Handanović, so se šest krogov pred koncem italijanskega prvenstva prebili na drugo mesto serie A. Sinoči so na domačem stadionu San Siro v 32. krogu s 3:1 premagali Torino in zaradi boljše gol razlike prehiteli doslej drugouvrščeni Lazio.

Nerazzurri za osem točk zaostajajo za vodilnim Juventusom (76 točk), Lazio je tretji z enakim točkovnim zbirom, Atalanta Josipa Iličića pa je zdaj četrta s točko manj. A bržkone so si že zagotovili ligo prvakov v naslednji sezoni, saj petouvrščena Roma zaostaja že za 14 točk.

Domači nogometaši so sicer na tekmi najprej zaostajali, potem ko je Handanović naredil veliko napako. V 17. minuti je slovenskemu vratarju po kotu žoga padla iz rok, kar je sijajno kaznoval Andrea Belotti, ki je dosegel svoj 15. zadetek sezone.

Takoj v začetku drugega polčasa pa so gostitelji prek Ashleyja Younga najprej izenačili, nato pa so še dvakrat zadeli; uspešna sta bila Diego Godin in Lautaro Martinez.

Torino je izgubil zadnje štiri od šestih tekem po nadaljevanju prvenstva po koronavirusnem premoru.

Značke: nogomet, italija