Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

0 16.02.2020 20:30:30

Prava DRAMA Dinama: Petar Stojanović je videl RDEČEGA, Zagrebčani so izgubili, trener pa ...

Jurij Kodrun
Dinamo je klonil pred Osijekom in tekmo končal z osmimi igralci. Izključen je bil tudi Petar Stojanović.

Potem ko je med tednom podaljšal pogodbo z zagrebškim Dinamom do leta 2024, je Petar Stojanović včeraj v Osijeku videl rdeče. V tekmi, ki so jo modri končali le z osmimi igralci, je slovenski reprezentant po prekršku nad Špoljarićem v sodnikovem podaljšku prejel drugi rumeni karton, torej rdečega.

Pred tem je sodnik zaradi protestiranja izključil Dinamovega trenerja Nenada Bjelico in že sredi drugega polčasa tudi branilca gostov Emirja Dilaverja, ki je v obraz udaril Erosa Grezdo. Ker se je nekaj minut pred koncem poškodoval Dino Perić, Dinamo pa je že prej izkoristil vse tri menjave, je ekipa na igrišču ostala z le osmimi igralci. V vsej tej zmedi je Osijek z zadetkom iz enajstmetrovke zmagal z 1:0. Bjelice jeza ni zapustila še dolgo po tekmi, tako da je brez komentarja odkorakal z novinarske konference.