Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

2 26.01.2020 14:46:55

Drama v zaključku tekme Atletica! Sodnik pokazal RDEČI KARTON, vskočil celo OBLAK! (video)

Dogajanje v zaključku tekme med Atleticom in Leganesom dviguje precej prahu.

Atleticu je spet spodrsnilo. Po treh zaporednih porazih v različnih tekmovanjih so Madridčani doživeli nov udarec, tokrat so v španski ligi le remizirali s skromnim Leganesom. Na koncu je izid na semaforju kazal 0:0, tekma pa se je zavlekla precej od štirih minut, kolikor je znašal sodniški podaljšek.

Pravo dramo na zelenici je zakuhal vratar gostov Ivan Cuellar. Španec je najprej odšel po žogo k pobiralcu žog, nato pa odigral, da ga je deček udaril. Sodnik ni nasedel šali in mu pokazal rumeni karton, kar je bila zanj že druga tovrstna kazen. Sledil je odhod v slačilnico, a ob tem poskrbel za pravi šov. Najprej se je skušal posloviti od domačih nogometašev, a ker je šlo za zavlačevanje, je kmalu zavrela kri. Prišlo je do prerivanja, posredoval je celo slovenski vratar Jan Oblak, po nekaj minutah pa se je situacija vendarle umirila, Cuellar pa je zapustil zelenico. Gostiteljem je ukradel nekaj dragocenega časa, kljub temu, da je dvoboj na koncu trajal skoraj 100 minut, pa Atletico ni uspel prekiniti rezultatske krize. Za nameček ga zdaj čaka še ena nadvse zahtevna preizkušnja, že naslednjo soboto ga čaka dvoboj z mestnim tekmecem Realom.

Značke: atletico, oblak