Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

ro
ro
0 15.12.2019 12:23:04

Rajko Rep ZABLESTEL proti klubu, ki je požel obilo simpatij v LIGI PRVAKOV (video)

Slovenski reprezentant se je v prvem delu sezone petkrat vpisal med strelce.

Nogometaši Salzburga, ki se sicer niso uvrstili v izločilne boje lige prvakov, a so poželi ogromno pohval in simpatij, so jesenski del avstrijskega prvenstva po pričakovanjih končali na vrhu lestvice. Niti enkrat niso okusili grenkobe poraza, toda povsem mirni vendarle ne morejo biti, saj jim LASK diha za ovratnik.

Zasedba iz Mozartovega mesta je pred odhodom na zimski oddih gostovala pri Hartbergu in petič remizirala. Ekipi sta se razšli z izidom 2:2, v eni od glavnih vlog pa je bil Rajko Rep, a zgolj v prvem polčasu, med polčasoma je namreč zaradi poškodbe ostal v slačilnici.

Slovenski reprezentant je sredi prvega dela zadel za vodstvo svoje ekipe z 1:0, ko je po napaki gostujočega branilca prišel do soočenja z vratarjem in s silovitim strelom zatresel mrežo. V tem trenutku je imel Salzburg na igrišču le še 10 igralcev, saj si je Majeed Ashimeru že v 16. minuti po prekršku nad Rajkom Repom prislužil rdeči karton. Izkušeni vezist iz Rogatca je sicer jeseni dosegel pet golov, ki jim je dodal še tri podaje.