Gorsko kolesarstvo v Mariboru: holivudarji se ...

Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Kate Middleton - okrevanje v ‘raju’

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

1 24.11.2019 13:27:30

Navduševal v ZELENEM dresu, navdušil v - VIJOLIČASTEM! Vombergar v Rusiji MERIL V POLNO, njegov gol...

Nekdanji ljubljenec navijačev Olimpije Andres Vombergar končno meril v polno.

V ruskem prvenstvu sta se pomerila tudi Ufa in Soči, pred 4.198 gledalci se je tekma končala z 1:1. Gostje iz olimpijskega mesta so povedli v 25. minuti in bili dolgo prepričani, da jim tri točke ne bodo spolzele med prsti. Toda zgodilo se je prav to, in to tik pred zdajci. V 85. minuti je Ufa namreč zadela za izenačenje, strelec pa – Andres Vombergar! V Argentini rojeni slovenski napadalec se je med strelce vpisal sploh prvič v tej sezoni. To je bil njegov prvi ligaški gol za Ufo po 28. aprilu letos. To je bil tudi njegov drugi gol v ruski prvi ligi. Zanimivo, prvi gol v tej sezoni je nekdanji napadalec Olimpije dosegel v vijoličastem dresu ...

vombergar
Ufa

Vombergar je tekmo sicer začel na klopi za rezerve, v igro pa je vstopil tik pred zadetkom: v 82. minuti. V prvi postavi Ufe sta tekmo začela Bojan Jokić, tudi kapetan, in Lovro Bizjak, ki je igral do 82. minute. Pri gostih je moral v 50. minuti iz igre Miha Mevlja, ki ga je trener zamenjal zaradi poškodbe.