Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 28.10.2019 09:33:13

Slovenski reprezentant je s svojim zadetkom najbolj razveselil ... CRISTIANA RONALDA! (video)

Jasmin Kurtić je v serie a prinesel točko na izjemno zahtevnem domačem obračunu z Napolijem.

Po tem, ko je Juventus že v soboto le remiziral na gostovanju pri Lecceju (Žan Majer je odigral 58 minut), je imel Napoli v nedeljo odlično priložnost, da se približa vodilni trojici na vrhu lestvice in tako ustvari še večji pritisk na vodilno staro damo.

Napoliju je po zadetku Arkadiusza Milika odlično kazalo, saj so povedli že v 9. minuti tekme, a že 7 minut po tem je domače z zadetkom razveselil Jasmin Kurtić, ki je izenačil na 1:1, kar je bil tudi končni izid tekme.

jasmin kurtic spal pm

Napoli je tako še vedno četrti na lestvici, medtem ko se Spal krčevito bori za vsako točko, da bi se izognil zadnjemu mestu in morebitnemu izpadu.