Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 23.10.2019 07:48:23

Liga prvakov je NOČNA MORA Josipa Iličića! Po sanjskem ZAČETKU je sledil POLOM vseh polomov! (video)

Atalanta Josipa Iličića je v 3. krogu lige prvakov gostovala pri vodilnem Manchester Cityju.

Nihče si ni predstavljal, da bo stanje v skupini C takšno, kot je trenutno. Če odštejemo vodilni Manchester City, v oči bode predvsem izjemna neučinkovitost nogometašev Atalante, ki so v prvih treh krogih povsem pogoreli in to trenutno še brez točke.

Tokrat so morali priznati premoč varovancem Pepa Guardiole, ki so bili boljši s kar 5:1 in to kljub temu, da je bila Atalanta tista, ki je povedla tudi s pomočjo Josipa Iličića. V kazenskem prostoru ga je namreč podrl Fernandinho in sodnik ni okleval: pokazal je na enajstmetrovko. Atalanta je povedla po zadetku Ruslana Malinovskega, City pa je tekmo obrnil v 34. in 38. minuti, ko je zadel Sergio Aguero, drugič z bele točke. Raheem Sterling je v 58. minuti povišal na 3:1, nato štiri minute pozneje še na 4:1, v 69. pa na kar 5:1.

Trenutno je na 2. mestu lestvice zagrebški Dinamo, ki je remiziral s Šahrarjem (2:2).