Markov oče skupaj z gledalci izvedel skrivnost ...

kolesarska dirka gvatemala Ekipa24.si

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

0 01.10.2019 21:01:38

Nov boleč udarec za Iličića, nov poraz za Atalanto: Slovenec priigral PENAL, nato pa TOLE! (video)

Josip Iličić je v skupini C z Atalanto gostil Šahtar iz Donjecka in izgubil z 1:2.

V Milanu, kjer domače tekme igra Atalanta v ligi prvakov, je klub iz Bergama dobro začel tekmo, Iličić, ki je igral do 57. minute, je v 28. minuti tudi izsilil najstrožjo kazen, ki jo je nato sam izvedel, a mu je strel obranil Andrij Pjatov.

Toda Italijani, ki so v 1. krogu visoko z 0:4 izgubili v Zagrebu, so povedli v 28. minuti prek Duvana Zapate. Še pred koncem polčasa so v 41. Ukrajinci izenačili z golom Juniorja Moraesa, v peti minuti sodniškega dodatka pa nov šok za domače, končnih 2:1 za goste je postavil Manor Solomon.

Značke: iličić, atalanta