Dokazal, zakaj je podrl KLUBSKI REKORD! Nekdanji up MARIBORA je v NEMČIJI že opozoril nase (video)

Grega Wernig
Luka Štor se je dobrima dvema tednoma iz Aluminija preselil v Nemčijo.

Ne le prvega mesta na lestvici, Aluminij se je pred dnevi razveselil tudi rekordnega prestopa v zgodovini kluba, po naših informacijah naj bi prestop znašal okrog 350 tisoč evrov.

Nekdanji up Maribora, ki je izjemno začel sezono v slovenski ligi, saj je na prvih petih tekmah v polno zadel kar štirikrat, se je preselil v Dynamo Dresden, ki igra v 2. nemški ligi. Ta konec tedna se je njegova ekipa pomerila s St. Paulijem, Štor pa je priložnost dobil od 2. polčasa. In upravičil trenerjevo zaupanje. Pri zaostanku z 2:3 je namreč v 85. minute tekme prispeval asistenco za gol in za izenačenje na 3:3.

To je bila njegova 3. tekma v 2. nemški ligi, a je pred tem dobival le drobtinice.