Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 20.04.2019 12:20:54

To pa je NERODNO! Navijač Cityja odhitel s stadiona, misleč, da je City napredoval, nato pa ... (video)

Auuuč, to pa je moralo boleti.

Manchester City je v sredo v dramatični četrtfinalni tekmi proti Tottenhamu na svojem stadionu sicer zmagal s 4:3, a izpadel zaradi manjšega števila golov doseženih v gosteh. Četa Pepa Guardiole je bila nekaj sekund sicer v polfinalu, kajti Raheem Sterling je globoko v sodnikovem podaljšku dosegel zadetek za 5:3, toda po kakšni minuti, minuti in pol ga je glavni sodnik Cuneyt Cakir s pomočjo VAR-a razveljavil.

Eden izmed navijačev Manchester Cityja pa se je ravno v trenutkih zmagoslavja odločil, da zapusti stadion, saj se je želel izogniti gneči. Prepričan, da je njegov klub slavil s 5:3, je odšel s stadiona in naletel na novinarja. "Vemo, da ste zelo razočarani ..." je začel novinar. "Zelo razočaran? Zmagali smo," mu je odvrnil navijač. "Ne, gol je bil razveljavljen," je novinar sporočil žalostno. "Resno?" kar ni mogel verjeti navijač. "Da Resno. Gol je bil razveljavljen," je še enkrat ponovil novinar. "Tega ne morem ubesediti. To je neverjetno," je bila reakcija nesrečnega navijača.

Posnetek si lahko ogledate spodaj. Če se vam ne prikaže, ga lahko vidite TUKAJ.