Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 14.04.2019 09:01:21

ZATO JE NAJBOLJŠI NA SVETU! Jan Oblak z DVOJNO obrambo, ki je OSUPNILA Španijo! (video)

Le še en dan v pisarni bi lahko zapisali.

Jan Oblak je bil včeraj eden izmed najboljših nogometašev Atletica iz Madrida na težki prvenstveni tekmi proti Celti iz Viga. Rdeče-beli so na koncu slavili zmago z 2:0, vse skupaj pa je bila tudi posledica še ene v nizu fantastičnih predstav slovenskega čuvaja mreže, ki vsakič znova dokazuje, zakaj gre za morda celo najboljšega vratarja na svetu.

Vnovič je Oblak ohranil svojo mrežo nedotaknjeno, skupaj je zbral tri obrambe, predvsem dvojna obramba v prvem polčasu pa je bila z drugega sveta. O dveh norih posredovanjih Slovenca v nekaj sekundah govori celotna Španija in ko boste videli, kaj je uspelo Oblaku, se ne boste mogli načuditi. Jan Oblak, slovenska hobotnica!

Obrambi Oblaka si lahko pogledate v priloženem videoposnetku.

Značke: jan-oblak, atletico