Koga briga Barbariga?!

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 25.03.2019 12:11:50

POPOLNA POLOMIJA! Posojeni zmaj KAZNOVAN, ker je 'napadel' vratarja in OBRAČUNAL z branilci nasprotne ekipe (video)

SPS/NKOlimpija.si
Disciplinski sodnik tretje italijanske lige je kaznoval tudi slovenskega nogometaša.

Nedolgo tega sta se v tretji italijanski ligi pomerila Vis Pesaro in Südtirol, gostje so slavili z 1:0. Na tekmi je zaigral tudi nogometaš iz Slovenije. Toda Žan Medved se ni proslavil. Niti po naključju. Čeravno je bil to debi, ki ga nikdar ne bo pozabil. A bi si želel, da bi ga začinil z golom. In ne z rdečim kartonom. Medved, ki je v prvem delu sezone kot posojen član Olimpije igral za Fužinar, je bil na igrišču vsega šest minut. V 92. minuti pa se je zgodilo: ob visoki žogi v kazenski prostor nasprotnika se je najprej precej grdo zaletel v vratarja Südtirola. Potem so ga hipoma obkolili vratarjevi soigralci, toda Medved se jim ni pustil ustrahovati. A je malce pretiraval. Sodnik ga je namreč izključil.

Zdaj je dobil kazen zaradi rdečega kartona. Disciplinski sodnik mu je namenil dve tekmi počitka, zanimiva pa je njegova razlaga: "Počival bo na dveh tekmah, ker je z glavo poskušal udariti dva nogometaša nasprotne ekipe." Še dobro, da je zgolj poskušal. Če bi koga tudi zadel ... No, potem bi Medved, ki bo v Pesaru predvidoma ostal do poletja (do tedaj ga je posodila Olimpija), počival precej dlje ...

Posnetek izključitve se začne pri 2:08.