Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Melani Mekicar razkrila, kdaj in kje je spoznala ...

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

2 20.07.2018 11:09:00

Šporar se vrača! Sanjski večer za slovenskega napadalca, ki je sodeloval pri ŠTIRIH ZADETKIH! (video)

vszi
Za nekdanjim nogometašem Olimpije Andražem Šporarjem je sanjski večer.

Tako kot so vsi trije slovenski klubi uspešno opravili svojo nalogo v prvem krogu kvalifikacij za ligo Europa, so brez praske prvo oviro preskočili tudi nogometaši Slovana iz Bratislave. Za Slovake so na tekmah z moldavskim Milsamijem zaigrali tudi trije nekdanji igralci Olimpije - Andraž Šporar, Kenan Bajrić in Mitch Apau.

Še posebej se je izkazal Šporar, ki se je v slovaško prestolnico preselil minulo zimo, potem ko se je po odhodu iz Ljubljane preizkušal pri švicarskem Baslu in nemški Arminii. Štiriindvajsetletni napadalec je prejšnji teden v gosteh za zmago s 4:2 dosegel zadetek, danes pa za potrditev napredovanja (5:0) dodal še dva zadetka  v prvem polčasu, poleg tega je v svojo statistiko vpisal še dve podaji. Obe je prispeval v drugem polčasu.

Da ni še bolj oplemenitil statistike, je "kriv" trener Martin Ševela, ki je Šporarja že v 74. posadil na klop.

Značke: šporar, slovan