Kaj se danes dogaja s prvim zmagovalcem ...

0 19.04.2018 10:26:24

NI ŠE ZA ODPIS! Andraž Šporar pokazal, da je iz pravega testa in svoj klub popeljal do VELIKEGA USPEHA!

SK Slovan
Nekdanji kapetan Olimpije se je znašel v središču pozornosti.

Andraž Šporar je po neuspešni epizodi pri Baslu in epizodi pri nemškem drugoligašu Arminii (tam je igral v jesenskem delu sezone kot posojen nogometaš švicarskega velikana) pozimi okrepil vrste slovaškega velikana Slovana iz Bratislave. Včeraj je s svojim Slovanom slavil velik uspeh.

Slovan se je v polfinalu slovaškega pokala pomeril s Spartakom iz Trnave. Prva tekma v Bratislavi se je končala z izidom 1:1, kar je pomenilo, da je bil Slovan v slabšem položaju pred gostovanjem v Trnavi. A kljub temu se je Slovan uspel uvrstiti v finale, junak Slovana pa je postal Andraž Šporar. Nekdanji kapetan Olimpije je skupaj s Kenanom Bajrićem, še enim nekdanjim nogometašem zmajev, tekmo začel v začetni enajsterici in v 11. minuti zabil edini zadetek za Slovan. V 43. minuti je sicer Spartak izid izenačil, tako da je zmagovalca odločala loterija najstrožjih kazni. V njej je bil uspešnejši Slovan, čeprav je treba dodati, da ne Šporar ne Bajrić nista streljala enajstmetrovke.