Celotnega pakiranja in selitve v oddaji ne vidite

0 14.03.2018 21:30:47

Slovaški velikan SLAVI SLOVENCA: Bili so na robu BLAMAŽE, nato pa je na sceno stopil ŠPORAR in storil TOLE!

Slovaški velikan Slovan iz Bratislave slavi Andraža Šporarja.

Nogometaši Slovana iz Bratislave so se danes v četrtfinalu slovaškega pokala pomerili s slovaškim drugoligašem Liptovský Mikuláš. Slovan je seveda veljal za velikega favorita, klub iz Bratislave je bil prepričan, da z manj znanim tekmecem ne bo imel večjih težav.

Tudi zato je trener Slovana na klopi pustil oba Slovenca, ki sta bila danes vpoklicana v slovensko reprezentanco. Tako Kenan Bajrić kot Andraž Špoar sta se znašla na klopi za rezervne igralce, toda nekdanji napadalec Olimpije je moral že ob polčasu vstopiti v igro. Slovan je namreč ob polčasu izgubljal z 0:1, s Šporarjem v igri pa je hitro prišel do preobrata. V 68. minuti je klub iz Bratislave povedel z 2:1, toda gostje so se vrnili v igro. Slovan je znova zadel za 3:2, a nepopustljivi gostje so še enkrat izenačili na 3:3.

Zdelo se je že, da se Slovanu slabo piše in da se bodo morali reševati v dodatnih 30 minutah (morda celo enajstmetrovkah), toda nato je na sceno stopil Andraž Šporar. Tekla je 92. minuta, ko je Slovenec zabil odločilni zadetek in svoje moštvo popeljal v polfinale pokalnega tekmovanja.