Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 15.02.2018 20:52:19

Josip 'Messi' Iličić z MAESTRALNIM golom utišal RUMENI zid! Pet minut kasneje pa UDARIL še enkrat! (VIDEO)

Josip Iličić
Slovenski nogometni reprezentant ima za seboj sijajen evropski večer, ki ga je v Dortmundu zaključil z dvema goloma in grenkim priokusom.

S svojima zadetkoma je Atalanti v šestnajstini finala lige Europa na gostovanju v Dortmundu pri Borussii priigral 'ugoden poraz' z 2:3, po katerem imajo Italijani solidno izhodišče za povratno tekmo.

Še posebej mojstrski je bil njegov prvi zadetek v 51. minuti, ko je po izjemnem sprejemu žoge in hladnokrvnem zaključku izenačil na 1:1. Samo pet minut kasneje je goste popeljal v vodstvo z 2:1, a je novinec rumeno-črnih Michy Batshuayi kmalu zatem izid poravnal in v sodnikovem podaljšku postavil končni izid. Vodilni gol za domače je v 30. minuti zabil Andre Schürrle.

Oba zadetka Iličića si lahko ogledate v spodnjem posnetku ali na tej povezavi.