Koga briga Barbariga?!

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 19.11.2017 11:16:23

Nekdanji zvezdnik Olimpije z učinkovitostjo, da te kap: V zgolj 6 minutah zablestel z golom in asistenco! (video)

Miha Zajc je na zadnji tekmi Empolija spet opozoril nase.

Italijanska druga liga je izenačena, kot že dolgo ne. Po nepopolnem 15. krogu na vrhu kraljuje Bari, tja bi se lahko z zmago na ponedeljkovi tekmi spet prebil Palermo, trenutno pa je blizu vrha tudi Empoli, za katerega v letošnji sezoni igra Miha Zajc. Po 15 odigranih tekmah ima na šestem mestu namreč 24 točk, kar je le dve manj od trenutno vodilne ekipe prvenstva.

441-8-miha zajc (obrez)
Empoli Calcio

Empoli je v soboto prišel do nove pomembne zmage, in sicer je s 5:3 premagal Ceseno, nase pa je opozoril tudi mladi Primorec. V igro je sicer stopil šele v 81. minuti, toda to je bilo dovolj za zadetek in asistenco. Štiri minute po vstopu v igro je namreč že zatresel mrežo za 4:1, dve minuti kasneje pa je še izjemno podal bosanskemu soigralcu Radu Kruniću za 5:1. Empoli je v izdihljajih tekme prejel še dva zadetka, a to ni niti malo ogrozilo njihove zmage.

Za ogled videoposnetka morate biti prijavljeni v Facebook, ogledate pa si ga lahko tudi TUKAJ.

Značke: miha-zajc, empoli