Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 20.10.2017 12:57:14

Popolnoma ZASLUŽENO! Iličićeva BOMBASTIČNA predstava morda ni navdušila trenerja, zato je pa Uefo!

Predstava slovenskega vezista Josipa Iličića ni ostala neopažena.

V tretjem krogu lige Europa se je od slovenskih nogometašev najbolj izkazal Josip Iličić. Slovenski vezist je k zmagi Atalante proti Limassolu (3:1) prispeval zadetek in dve podaji ter poskrbel, da je Atalanta tudi po tretjem krogu drugorazrednega prvenstva ostala na prvem mestu skupine E. Na tekmi je Iličić igral do 86. minute, medtem ko je Jasmin Kurtić v igro vstopil v 79. minuti.

Predstava Iličića ni ostala neopažena, Uefa pa je Slovenca povsem zasluženo uvrstila v najboljšo enajsterico kroga. Tam mu družbo delajo še vratar Anestis (AEK), branilci De La Bella (Real Sociedad), Moti (Ludogorec), Jashanica (Skenderbeu) in Shomko (Astana), vezisti Rigoni (Zenit), Milinković-Savić (Lazio) in Xabi Prieto (Real Sociedad) ter napadalca Willian Jose (Real Sociedad) in Kabananga (Astana).