Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

0 11.09.2017 13:49:49

Luko Elsnerja odrešil rojak, nekdanji nogometaš Maribora dočakal prvenec v dresu ciprskega kluba (video)

Prva točka za Pafos v novi sezoni ciprskega prvenstva.

Slovenski trener Luka Elsner je tudi po dveh tekmah v ciprskem prvenstvu še brez zmage, a tokrat njegov Pafos vsaj ni izgubil. Potem ko je moral v prvem krogu tekmecu priznati premoč s kar 0:3, je Elsner zdaj svojo zasedbo popeljal do prve točke. Tekma med Pafosom in klubom Alki Oroklini se je končala z 1:1, ob tem pa je še kako zanimivo, da je edini zadetek za domače dosegel Elsnerjev rojak.

janza maribor dw
Drago Wernig - TAKA

Že po treh minutah igre je Pafos v vodstvo popeljal Erik Janža, nekdanji nogometaš Mure, Domžal in Maribora je do strela prišel v kazenskem prostoru, čeprav njegov poskus ni bil ravno bleščeč, pa je bil dovolj dober, da je Kiriakos Stratilatis klonil. Gostje so izenačili v podaljšku prvega polčasa.

Poleg Janže je za Pafos celotno tekmo odigral tudi vratar Jan Koprivec, medtem ko Mitja Lotrič tokrat ni dobil priložnosti za dokazovanje.